понеділок, 17 вересня 2018 р.

Конкурси літературної студії "Надія"


                                   
                                    Вітання літстудійцям

        
Надійшли нагородні матеріали за підсумками Обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну! 2018» в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».
Проведення Конкурсу забезпечило привернення уваги молодого покоління до високих моральних цінностей, патріотизму, громадянських почуттів та відповідальності за долю України; відновлення, збереження і популяризації здобутків українського народу у боротьбі за свободу та незалежність українського народу; подальшого розвитку літературного мистецтва та глибокої пошани до рідного слова. У конкурсі брали участь учні закладів освіти, закладів освіти обласного підпорядкування. На конкурс надіслано більше 400 авторських робіт.
Журі зазначило, що для більшості творів характерні оригінальність образно-художнього мислення, повнота розкриття теми, витриманість стилю та літературно-художня гідність, вправність побудови сюжету, послідовність та логічність викладених думок, метафоричність образної системи, точність рими та розміру.
Вітаю літстудійців-переможців КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.», нагороджених  Дипломами І, ІІ ступеня Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за результатами обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!» в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»  (додаток до наказу Департаменту  від 22.05.2018 № 359 ).
 Грицаненко Вікторія посіла І місце,  Лашко Валентина – І місце, Остряниця Катерина –І місце, Крохмаль Юрій – ІІ місце. Молодці! Так тримати!
  


Немає коментарів:

Дописати коментар