середа, 31 травня 2023 р.

Слово класного керівника

Дорогі випускники 2023!

Шановні вчителі та батьки!

 

     Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
     Для вас, випускники, сьогодні лунає останній шкільний дзвінок. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та  сміливих планів.

     Сьогодні наша ШКІЛЬНА ГРУША, символ міцності і стійкості, "передає" вітання всьому учнівському загалу рідного села, а 11-класникам - особливе вітання! Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.Так,  ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю,  щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами  країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

     Глибоко вдячна педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців - дітей  і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Сердечно дякую вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм учням, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
      Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

     Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі.